Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívku (12) vcuclo čerpadlo v hotelovém bazénu: V kómatu bojuje o holý život

Strašné
Dvanáctiletá dívka bojuje o život. Dovolená v Turecku se rázem proměnila v peklo poté, co dívce vcuclo ruku podvodní čerpadlo. Odehrálo se to v hotelovém bazénu.

Dvanáctiletá Alisa si užívala na dovolené s rodiči v tureckém Bodrumu. Tato destinace je velmi oblíbená i u Čechů. Bohužel, prázdninová dovolená se rázem proměnila v boj o život.

Dívka plavala v bazénu hotelového rezortu a najednou ji vtáhla bazénová pumpa. Podvodní čerpadlo jí nasálo ruku a dívka zůstala několik minut ponořená pod vodou. Její otec jí ihned přispěchal na pomoc, ale ani jemu se nepodařilo dívku vyprostit.

Sedm dalších hotelových hostů pomáhalo vyděšenému otci a pokoušeli se rozbít čerpadlo, které bylo v hloubce zhruba 1,8 metru. Ačkoli personál čerpadlo okamžitě vypnul, bylo obtížné dívku vyprostit. Když se jim konečně podařilo mladou dívku osvobodit, na ruce stále měla kus potrubí od čerpadla.

Alise selhalo srdce, v sanitce ji naštěstí přivedli zpět k životu. V nemocnici jí museli restartovat srdce ještě čtyřikrát. Nyní je dívka v kómatu a má vážné zdravotní potíže. Má těžce poškozený mozek i další orgány.

Související články

Další články