Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dívka z Techtle Mechtle pod palbou: Vyhrožují mi, že mě pobodají a sprostě mě urážejí

Dívka z Techtle Mechtle pod palbou: Vyhrožují mi, že mě pobodají a sprostě mě urážejí
Zdroj: pixabay.com /Techtle Mechtle archiv
+ Další fotografie
koronavirus v česku
Červencová party v pražském klubu Techtle Mechtle má v současné době na kontě minimálně 165 nakažených koronavirem. Na taneční zábavě rozšířila virus dívka, která nyní poskytla rozhovor portálu iROZHLAS.cz s tím, že o nákaze nevěděla a cítila se dobře. Z onoho večírku mělo pozitivní testy přibližně 60 lidí, dalších 120 muselo do karantény. Dívka se brání tím, že kdyby věděla, že je pozitivní, nikam by nešla. Přesto si na svou osobu pravidelně musí vyslechnout řadu urážek a výhrůžek.

Hráči rezervních fotbalových týmů pražské Bohemky, Sparty a Dukly se v červenci měli nakazit koronavirem v pražském klubu Techtle Mechtle, kde nákazu roznesla mladá dívka, která si přála kvůli výhrůžkám zůstat v anonymitě.

"Můžeme potvrdit, že minulý týden navštívilo klub děvče, které zřejmě mělo nákazu covid-19, zúčastnilo se party s mixem mladých pražských sportovců a dokázalo je nakazit," řekli webu TN.cz zástupci podniku.

V klubu se nakonec nakazili i extraligoví florbalisté Black Angels, Sparty a Karlových Varů, ale nemají vykazovat žádné příznaky. Dívka, která má být za všechno zodpovědná, se brání tím, že o nákaze nevěděla a cítila se dobře. Kdyby tomu bylo jinak, nikdy by na zábavu nešla.

"Kdybych o nemoci věděla a někdo mi řekl, že budu za pár dní pozitivně testována na covid, ležela bych doma a rozhodně nikam nešla. Nikomu bych nechtěla vědomě ublížit. Ten večer jsem se cítila dobře. Není pravda, že jsem o nemoci věděla a šla do Techtle Mechtle s pozitivním testem. Nechápu, jak někoho může vůbec napadnout, že jsem do klubu šla záměrně už nemocná," řekla v rozhovoru pro iROZHLAS.cz.

Dívka se také svěřila s tím, že jí od té doby chodí odporné zprávy a dokonce i výhrůžky. "Lidé mi ironicky gratulovali k napsaným článkům a slávě, vytvořili meme, diskutovali o mně nehezky v komentářích, vyhrožovali mi, že mě pobodají, rozbijí hlavu. Hanlivě se o mně vyjadřovali, pokoušeli se mi dovolat a psát zprávy přes sociální sítě."

"Chápu, že na mě byli lidé naštvaní. Přišli kvůli tomu o sportovní přípravy, o příjem, dovolenou a další věci. Ale přece jenom, když se jde někdo bavit do klubu, uzavřeného prostoru, kde nikdo nemá roušku a kvůli hlasité hudbě se tam návštěvníci navzájem překřikují, musí počítat s tím, že by se tam mohl eventuálně nakazit. Ale i přesto mě překvapilo, kolik lidí dokáže být až nenávistných," dodala dívka, která dle svých slov netuší, kde vlastně k nemoci přišla ona sama.

Související články

Další články