Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dívka trpí poruchou, při které si je schopna rozškrábat celý obličej až do krve! Její fotky jsou děsivé

Dívka trpí poruchou, při které si je schopna rozškrábat celý obličej až do krve! Její fotky jsou děsivé
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další

Tak tohle opravdu není hezký pohled. Mladá žena Samantha Wake (20) je schopná si do krve rozškrábat obličej, jestliže na něm najde sebemenší pupínek, nebo nedokonalost Když tak neučiní, prožívá úzkostné stavy.

Studentka Samantha Wake trpí obsedantně kompulzivní poruchou, při které jsou lidé nuceni vykonávat určité věci nebo rituály, v opačném případě prožívají úzkost. Samantha je schopná strávit až šest hodin denně touto sebedestruktivní činností. Při objevu sebemenší vady na obličeji se dostává do transu a není schopná se škrábáním přestat.

Následky této psychické poruchy jsou obrovské jizvy na obličeji. "Někdy vypadám, jako bych byla po autonehodě. Lidé se mě ptají, co se mi stalo. Pravdou je, že si to dělám sama a nemyslím si, že budu někdy schopná s tím přestat," říká studentka, která se chce věnovat zvířatům.

Samantha začala trpět touto poruchou už ve 14 letech, kdy se jí na obličeji udělalo první akné. Léčila se na psychiatrii, v současné době se léčí ambulantně, ale zatím nejsou vidět žádné výsledky. Kupodivu má přes svůj vzhled Samantha dokonce i přítele.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy