Spousta lidí by na svoji oslavu dospělosti nejraději zapomněla. A mezi nimi je i mladá Abbi Price. Dostala totiž od maminky dort, který se jí vůbec nelíbil. Když ho viděla, cítila se hodně trapně.

Abbi se ráda na internetu chlubí svými fotkami a ráda chodí na nejrůznější party. Jenže po takovém večírku jí jednou bylo hodně špatně. Toho využila její matka a vyfotila ji, jak zvrací do záchodu a na hlavě má záchodové prkénko. V téhle pozici rozhodně nechcete, aby vás někdo viděl. A protože má její matka smysl pro humor, nenapadlo jí nic jiného než jí nechat upéct dort přesně podle této fotky.

Na dortu nechybí čokoládová poleva, fialové květy, je kladen důraz na nejrůznější detaily. Na dortu je samozřejmě Abbi, jak zvrací do toalety. „Z dortu jsem byla opravdu ohromena, byl to matčin nápad. A jsem překvapená, že tam nechala udělat i celou moji postavu,“ řekla Abbi.

„Moje máma si myslela, že je to skvělý nápad. Většinou piju s rozumem a tohle se mi nestává,“ dodala. I přes to, že nápad matky Abbi skousla ztěžka, nakonec se tomu všichni zasmáli a na dortu si pochutnali.