Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dívka si začala románek s černochem a rodičům se to nelíbilo. Neuvěříte, co jí kvůli tomu udělali!

Zdroj: GoFundMe/facebook.com
Allie Dowdle (18) z Tennessee se zamilovala do černocha. Na tom by rozhodně nebylo nic divného, jenže její rodiče lásku k čokoládovému muži nemohli překousnout. A pořádně se jí za to pomstili!

Když si Allie Dowdle (18) z Tennessee začala románek s černochem, ještě netušila, co bude následovat. Když se se studentem Michaelem Swiftem (19) seznámila, byla to láska na první pohled. Nejdříve spolu randili tajně, později se dívka odhodlala o své lásce říct rodičům. Jenže těm se vůbec nelíbilo, že jejich dcera chodí s černochem! A pořádně se jí pomstili.

Řekli jí, že jí nebudou financovat školu, a pokud chce jít na vysokou, tak si bude muset peníze někde sehnat sama. Dívka se rozhodla pro lásku a peníze na vysokou školu začala vybírat na internetu. "Moji rodiče se rozhodli, že už dále nebudou podporovat mou budoucnost. Zabavili mi moje osobní úspory, auto, telefon a úspory na vysokou," píše o kampani na internetu dívka.

Její otec se ale brání, že mu vůbec nevadí, že muž je černoch. Na dceru se naštval kvůli tomu, že mu lhala a se svojí láskou dlouho randila tajně. "Rozhodli jsme se jí nedat peníze na vysokou, protože si myslíme, že je rozmazlená a potřebuje dospět," řekl otec Allie portálu metro.co.uk, který zároveň odmítá, že by byl rasista! Dívka si ale poradila sama a už prvním rokem studuje vysokou školu. Vybrala totiž až čtvrt milionu korun.

Související články

Další články