Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívka si vzala extázi a šla trénovat na maraton: Zastavila se až po 220 kilometrech!

Zdroj: archiv
Angličanku Sarah Johnson znali její kamarádi jako snaživou holku, která svému zdravému životnímu stylu podřizovala úplně všechno. Nepila alkohol, jedla jenom zdravá jídla a trénovala 2x denně. Jenomže když začala trénovat na maraton, tak se úplně zbláznila a byla rozhodnutá vyzkoušet úplně všechno, jenom aby si zlepšila fyzičku.

O svojí kolegyni z brigády věděla, že tu a tam užívá extázi. Díky ní prý vydrží tancovat i deset hodin a je úplně v pohodě. A tak ji Sarah jednoho dne o pár pilulek požádala.

Další den jich několik slupla, počkala 40 minut, až začne působit, a vyrazila. Jenomže pak to začalo být pořádně divné. Dívka si kromě podivného tlaku v čelisti nic nepamatuje.

Našli ji až strážníci, jak s očima lezoucíma z důlků pije vodu z řeky jako zvíře Dívka prý byla milá a nebyla agresivní. Okamžitě putovala do nemocnice, kde jí zjistili silnou dehydrataci.

"Neměla u sebe peněženku, doklady a chyběla jí bota," popsal její stav lékař.

Příběh Sarah tak připomíná Forresta Gumpa, který se jednoho dne rozhodl běžet a už se nezastavil. Dívka se smíchem říká, že dávno na cestu domů neměla a museli ji po těch 220 uběhnutých kilometrech domů odvážet autem.

Související články

Další články