Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dívka si vzala extázi a šla trénovat na maraton: Zastavila se až po 220 kilometrech!

Sarah by udělala pro zlepšení fyzičky všechno.
Angličanku Sarah Johnson znali její kamarádi jako snaživou holku, která svému zdravému životnímu stylu podřizovala úplně všechno. Nepila alkohol, jedla jenom zdravá jídla a trénovala 2x denně. Jenomže když začala trénovat na maraton, tak se úplně zbláznila a byla rozhodnutá vyzkoušet úplně všechno, jenom aby si zlepšila fyzičku.

O svojí kolegyni z brigády věděla, že tu a tam užívá extázi. Díky ní prý vydrží tancovat i deset hodin a je úplně v pohodě. A tak ji Sarah jednoho dne o pár pilulek požádala.

Další den jich několik slupla, počkala 40 minut, až začne působit, a vyrazila. Jenomže pak to začalo být pořádně divné. Dívka si kromě podivného tlaku v čelisti nic nepamatuje.

Našli ji až strážníci, jak s očima lezoucíma z důlků pije vodu z řeky jako zvíře. Dívka prý byla milá a nebyla agresivní. Okamžitě putovala do nemocnice, kde jí zjistili silnou dehydrataci.

„Neměla u sebe peněženku, doklady a chyběla jí bota,“ popsal její stav lékař.

Příběh Sarah tak připomíná Forresta Gumpa, který se jednoho dne rozhodl běžet a už se nezastavil. Dívka se smíchem říká, že dávno na cestu domů neměla a museli ji po těch 220 uběhnutých kilometrech domů odvážet autem.

Mohlo by vás zajímat

Další články