Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dívka si na sebe napatlala 100 vrstev make-upu: Po odlíčení zažila ošklivý šok!

Holky, hlavně to nepřehánět!
+ Další 4 fotografie
Podkladová báze, make-up, pudr, bronzer, zdravíčka, konturování, stíny, linky, rtěnka... Dneska každá druhá dívka namaže na svůj obličej celý obsah kosmetického kufříku a místo kýženého sexy looku vypadá jako chodská truhla. Ale co to vlastně dělá s obličejem?

To zkusila youtuberka Jeely. Postupně na sebe doslova patlala jednu vrstvu tekutého make-upu za druhou. Prvních 10 ještě nevypadalo úplně strašně, ale pak už to bylo jak z hororu.

Mladá dívka se čím dál tím víc podobala voskové figuríně. Když na sobě měla rovných 100 vrstev, ukázala se fanouškům a pak začala s odličováním.

„Panebože,“ řekla po pár tazích odličovacím ubrouskem. Její pleť byla totiž úplně rudá! Na nose jí navíc vyskákaly podivné fleky. „Vypadám jako spálená od sluníčka! Podívejte se na můj nos a tváře! No nic, musím do koupelny, abych si to pořádně smyla,“ rozloučila se Jeely.

Holky, nepřehánějte to s tím líčením! Tady je jasně vidět, s jakými „svinstvy“ se pleť musí vypořádat.

Na celý proces líčení a následného šoku se může podívat v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články