Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka si chtěla vyfotit sexy selfie v koupelně. Nyní se jí směje celý internet!

Tohle se vážně nepovedlo!
Zdroj: twitter.com
Hodně dívek si fotí selfie v koupelně, aby se kamarádkám pochlubily, jakou mají svůdnou postavu. O to se snažila i tato dívka. Jenže si nevšimla jedné maličkosti a rázem se její selfie směje celý internet!

Spousta dívek si fotí selfie v koupelně. Jenže člověk musí mít vše pořádně naaranžované, aby se mu nestalo takové faux pas jako této dívce. Kráska si chtěla vyfotit sexy selfie před zrcadlem, aby se mohla na sociální síti pochlubit svojí postavičkou. Jenže se tak trochu vloudila chybička. Nevšimla si, že má v koupelně zrcadel trochu víc. A natočila se takovým směrem, že se jí teď směje celý internet!

Vyfotila si totiž také něco, co neměl nikdo vidět. A zrovna jí to moc nelichotí. Dívka si nevšimla, že má vedle umyvadla ještě jedno menší zrcadlo, které je navíc zvětšovací. Takže jí její obličej kompletně zdeformovalo! Teď vypadá spíše jako prasátko a sexy opravdu není. Podívejte se, jak se dívce její sexy selfie vůbec nepovedla!

Související články

Další články