Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka se zhrozila, když viděla, jak je na své svatební fotce morbidně obézní. Neuvěříte, jak teď vypadá!

To je změna, co?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Sedmatřicetiletá Monica Slinn z britského Somersetu se dlouhou dobu potýkala s obezitou. Děsivé fotografie z vlastní svatby ji donutily podstoupit bypass žaludku a rychle po zákroku se jí podařilo zhubnout 38 kilogramů. Do svých svatebních šatů se dnes šťastná Monica vejde dvakrát, a dokonce si přivydělává jako modelka.

Tohle je příběh jako z pohádky. Sedmatřicetiletá Monica Slinn se už od malička potýkala s velkou nadváhou. Nikdy to nijak zvlášť neřešila, a i když se rozhodla se svými kily sem tam něco dělat, pozitivní výsledek se nedostavil.

Po nějaké době našla Monica muže svých snů a byla šťastná, že se do ní někdo zamiloval i přes její nadváhu. Svého pana vysněného si vzala za muže. Na první pohled se zdá, že tento příběh má šťastný konec, ale nic není jen tak.

Monica se zhrozila, když uviděla fotky ze svého svatebního dne. Vůbec se sama sobě nelíbila, a tak se rozhodla, že se svými kily zatočí.

Podstoupila bypass žaludku a začala na sobě makat. Po zákroku se jí podařilo hned shodit krásných 38 kilogramů, ale tímto žena nekončí. I když se v současné době do svých svatebních šatů vejde dvakrát, v hubnutí nepolevuje.

Monica je šťastná a na jejím sebevědomí jí přidává fakt, že si sem tam přivydělává jako modelka.

Související články

Další články