Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dívka se rozhodla, že se nebude nikde holit. Opravdu nikde. Podívejte se na fotky jejího ochlupení!

Paloma Goñi se odmítá holit.
Zdroj: huffingtonpost.com

Hrůza! Tahle slečna si vzala do hlavy, že se nebude holit. Odstraňování chloupků totiž už od puberty upřímně nenávidí a nevidí prý žádný důvod, proč by se dobrovolně měla mučit. „Dřív jsem se do toho nutila, ale postupem času jsem si začala uvědomovat, že je to zbytečné a že se depiluji jen proto, že se to ode mě očekává,“ vzpomíná.

Paloma Goñi se nejprve neholila jen během zimních měsíců. Letos poprvé však její postoj nezměnil ani příchod léta. „Nejsem žádná revolucionářka. Dobře jsem si uvědomovala, že budu muset nosit krátké sukně a tílka, a nebyla jsem připravena čelit kritice ani snášet znechucené pohledy kolemjdoucích. Přesto jsem se nakonec rozhodla se neoholit,“ uvedla.

Jak momentálně Paloma vypadá, vidíte sami. Nicméně ona sama si z toho vůbec nic nedělá. „Ano, jsem chlupatá. Mám velmi světlou pleť a černé vlasy. Moje nohy a podpaží jsou porostlé skutečnou džunglí. Ale je mi to jedno,“ prohlásila mladá Španělka.

Palomu hodně inspirovaly například články o irské novinářce Emer O'Toole, která se neholila celých 18 měsíců. „Přečetla jsem toho opravdu hodně a jsem přesvědčená o tom, že my ženy máme právo neholit se. Proto jsem se odhodlala zveřejnit své fotky, ačkoliv můj přítel byl nejprve proti a rozmlouval mi to. Nakonec ale uznal, že mám pravdu, i když mi řekl, že jde o útok proti estetice. S tím souhlasím. Je to útok proti estetice, proti hluboce zakořeněnému obrazu ženské krásy. Ten chci změnit, protože prostě neodpovídá skutečnosti. Máme chlupy na nohou, v podpaží i v ohanbí. A na tisíci dalších míst. Jsme prostě chlupaté, stejně jako muži,“ dodala rozhorleně.

Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články