Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dívka se opila jako doga a usnula u kamaráda na gauči! Ten vzal polštář a neuvěříte, co udělal!

Tohle se může stát úplně každému. Opijete se, že nevíte o světě, a kolikrát se ráno vzbudíte a netušíte, jak jste se tam dostali. A ještě když pak vidíte, co s vámi kamarád celou tu dobu dělal, jste v šoku!

Dívka se na večírku opila pod obraz a nevěděla o světě. Naštěstí se nikde netoulala ulicemi po nocích ani se neválela na ulici na chodníku, ale usnula u kamaráda na gauči. Jenže to netušila, co bude následovat.

A měla více štěstí než rozumu, protože usnula opravdu u velmi hodného kamaráda. Sice ji v její opilosti natočil, ale když to pak viděla, nevěřila vlastním očím. Kamarád jí přinesl polštář, který jí dal pod hlavu. Pak donesl deku, aby jí nebyla zima. A ke gauči jí postavil stoleček a něj položil hrneček.

Ani ve snu ho nenapadlo, že by ji měl znásilnit nebo jí jakýmkoliv způsobem ublížit. Když se dívka ráno vzbudila, byla v šoku! Nakonec ale byla ráda, že má takového hodného kamaráda a že ji vítala čerstvá káva na kocovinu. Takovou spřízněnou duši by si přál snad každý… Až na to video!

Související články

Další články