Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dívka prožívá jeden den stále dokola: Paměť se jí resetuje každé dvě hodiny

Dívka prožívá jeden den stále dokola: Paměť se jí resetuje každé dvě hodiny
Zdroj: youtube
+ Další fotografie
smutné
Opravdu smutný osud potkal šestnáctiletou dívku z amerického Illinois. Každé ráno se probudí a myslí si, že je 11. června. To je den, kdy se jí přihodila ošklivá nehoda a ona si od té doby nemůže vzpomenout, co je za den.

Byla bystrou studentkou a talentovanou roztleskávačkou. Jenže dne 11. června se jí obrátil život naruby. Riley Horner (16) z Illinois se stala v onen osudný den ošklivá nehoda, kvůli které má teď strašně komplikovaný každý den. Někdo ji omylem kopl do hlavy, při tzv. crowd surfingu, což je kolování člověka nad hlavami davu po rukou druhých.

Probudí se a netuší, co je za den. Stále žije v myšlence, že je 11. června. Dokud se nepodívá na kalendář, který má na dveřích, netuší, že žije v minulosti. Má výpadky paměti a to se opakuje zhruba každé dvě hodiny. Nepamatuje si ani některé přátele a rodinné příslušníky.

Její matka se svěřila, že před týdnem zemřel dívčin strýc a ona to ani netuší. Několikrát jí to říkali, jenže ona si to nepamatuje. Maminka se obává nejhoršího. Bohužel lékaři si s dívkou nevědí rady. Byla na několika vyšetřeních, ale podle lékařů má hodnoty jako zdravý člověk. Netuší, co způsobuje ty šílené výpadky paměti. Nemá krvácení do mozku ani tumor. "Potřebujeme pomoc. Potřebujeme někoho, kdo ví trochu víc, protože Riley si zaslouží žít lépe," řekla maminka dívky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy