Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka potkala na ulici svoje dvojče, přesto nejsou příbuzné. Jak je to možné?

Dívka potkala na ulici dvojnici. Dvojčata ale rozhodně nejsou!
Zdroj: twitter.com
Santana Gutierrez (17) šla po ulici v San Diegu, když v tom zažila šok! Naproti sobě viděla úplně stejnou dívku, jako je ona! Přišlo jí, jako by se dívala do zrcadla. Hned si myslela, že jde o její dvojče a že jí rodiče museli celý život lhát! Opak je ale pravdou.

Santana Gutierrez zažila na ulici v San Diegu naprostý šok! Náhodou potkala dívku, která jako by jí z oka vypadla! Se svým dvojčetem se samozřejmě musela ihned vyfotit. „Právě jsem narazila na svoji naprostou dvojnici. Cože??“ napsala dívka na Twitter.

Myslela si, že dívka musí být její dvojče a že je rozdělili při porodu. Její matka ji ale hned vyvedla z omylu. Prý rozhodně její dvojče není! Na případ upozornil portál Daily Mail.

Dívka, která vypadala úplně stejně jako Santana, se jmenovala Isabel a na ulici pracovala pro organizaci Save The Children. Obě dvě dívky byly překvapené a nemohly celou situaci pochopit. Jak je možné, že jsou úplně stejné a zároveň nejsou příbuzné?

Jejich fotografie se ihned stala hitem internetu a lidé ji začali hojně sdílet. A poté následoval další šok! Holky zjistily, že mají dvojnic mnohem více! Jiné dívky posílaly svoje snímky a Santana se nestačila divit. Podívejte se do galerie, jak jsou si dívky podobné.

Související články

Další články