Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Dívka poslala svoji fotografii omylem na jiné číslo. Bylo to to nejlepší, co mohla udělat!

Tohle dívka opravdu nečekala.
+ Další 2 fotografie
Dívka chtěla udělat radost svojí mamince a poslat jí před Vánocemi svoji fotografii. Jenže ji místo toho odeslala úplně někomu jinému. A udělala tak dobrý skutek!

Jaileene Andrade chtěla udělat radost svojí mamince a poslat jí pěknou fotografii. Jenže ji omylem poslala na jiné číslo. Snímek přišel jedné ženě, které udělal neskutečnou radost a dohnal ji až k slzám. Co se stalo?

Žena, která fotografii obdržela, dívce poslala děkovnou smsku. Na začátku zprávy totiž Jaileene psala „mami“ a právě tohle oslovení cizí ženu rozplakalo a zároveň z něj měla obrovskou radost. Před rokem jí totiž zemřela dcera a od té doby jí „mami“ nikdo neřekl. Dívku to zasáhlo a rozplakalo, a tak celou konverzaci zveřejnila na Twitteru.

Jenže mnoha lidem se to nelíbí a dívku na internetu kritizují. Prý se zviditelňuje na cizím neštěstí. Jenže to mělo i obrácený efekt. Neznámé ženě tak velmi pomohla, lidé se jí začali ozývat a posílat dopisy a zprávy, kde ji podporovali a nabízeli pomoc. A to byl pro ni ten nejkrásnější dárek, který mohla dostat!

Mohlo by vás zajímat

Další články