Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka porazila anorexii s pomocí taneční tyče a Instagramu!

Tenhle příběh má šťastný konec!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Hollie Cullen měla ve svých čtrnácti letech vážné problémy s anorexií a vážila pouze pětadvacet kilogramů. Díky Instagramu, na kterém ji podporuje spoustu fanoušků, se dívka zbavila problémů s příjmem potravy a konečně září štěstím.

Tenhle příběh nemusel dopadnout vůbec dobře. Naštěstí překvapivě díky sociální sítí Instagram a nejen jí má tento příběh šťastný konec.

Dívka jménem Hollie Cullen měla už od svých čtrnácti let problémy s příjmem potravy a trpěla anorexií. Ve svém nejtěžším období vážila pouhých pětadvacet kilogramů. Během dne dokázala snít jenom kousek pečiva nebo jídlo nahrazovala několika šálky čaje.

Její stav začínal být opravdu vážný a rodina i lékaři se obávali toho nejhoršího.

Jenomže pak se něco v dívce zlomilo a ta pochopila, že tímhle stylem ji čeká brzy smrt. Nyní je Hollie osmnáct let a z nejhoršího je venku. Konečně přibrala, dostala se na normální váhu a vypadá úchvatně. Velkou oporou jsou jí přitom její fanoušci z Instagramu, kteří dívce dodávají obrovskou sílu a podporu v boji s touto zákeřnou nemocí.

Mimo to také Hollie začala tancovat u tyče a její tělo se dostává do formy. Tohle je jeden z příběhů, který má šťastný konec. Dívka chce motivovat i ostatní děvčata, která trpí poruchou příjmu potravy.

Související články

Další články