Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dívka natočila, jak její kamarádku znásilňuje neznámý muž. Video pak umístila na internet!

Oběma hrozí až 40 let za mřížemi.
Zdroj: Franklin County Sheriffs County Office
Tohle je opravdu kamarádka za všechny prachy. Raymond Gates (19) sexuálně napadl nezletilou dívku (17) a její kamarádku nenapadlo nic jiného, než to vše natočit a video pak umístit na internet.

Takovou kamarádku by nechtěl mít snad nikdo. Místo toho, aby člověku pomohla v nouzi, ještě se tomu směje a vše si natočí na video. Marina Lonin (18) z Ohia natočila svoji nezletilou kamarádku, jak ji znásilňuje Raymond Gates.

Video pak sdílela na internet pomocí aplikace Periscope video. Videa si všiml jeden z jejích přátel a vše okamžitě nahlásil na policii. Lonin a Gates byli zatčeni. Policie je obvinila ze znásilnění, únosu, sexuálního napadení a z kuplířství. Lonin je obviněna ještě z nelegálního užití materiálu obsahujícího nahotu nezletilých.

Pokud se obvinění potvrdí, hrozí oběma až 40 let za mřížemi. „Lonin toto obvinění kategoricky odmítá,“ řekl její právník Joshe Bedtelyon.

Související články

Další články