Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka musela zhubnout 50 kilogramů, aby neoslepla. Teď je z ní neuvěřitelná kočka!

Victoria vypila denně 5 energetických nápojů!
Zdroj: profimedia.cz/instagram.com
+ Další 4 fotografie
Mladá Američanka Victoria Stean (24) našla velkou zálibu v energetických drincích. Denně jich vypila tolik, že spořádala 69 lžiček cukru. Ztloustla tak moc, že začala mít vážné zdravotní problémy. Až ty ji donutily zhubnout. Zamakala na sobě a teď je z ní sexy kočka!

Denně vypila až 5 energetických drinků a dávala tak do těla velké množství cukru. Ve svých 21 letech při svých 170 centimetrech vážila 120 kilogramů. Lékaři ji před její závislostí varovali a dokonce jí i hrozilo, že oslepne.

To bylo zřejmě dostatečnou motivací pro Victorii. Řekla si dost a snažila se zbavit svojí závislosti, která jí ničila život. Zamyslela se nad svým životním stylem a rozhodla se se sebou něco udělat.

Začala pravidelně jíst a hýbat se. Za dva roky zhubla 50 kilogramů a teď je z ní úplně jiný člověk. „Když se podívám na to, kolik jsem pila energetických nápojů denně a jak jsem byla tlustá, nemůžu uvěřit, že jsem byla tak hloupá a tak strašně si ničila zdraví,“ řekla Victoria.

Ta navíc od 9 let bojovala s cukrovkou. Vůbec si nepřipouštěla, že ji má, a ignorovala rady lékařů. V pubertě si dopřávala cukr a to mělo za následek, že v 16 letech onemocněla retinipatií. Ta je hodně spojována s cukrovkou a dochází při ní k poškozování cév a oční sítnice. Kdyby se dál nevyhýbala cukru, mohla i zemřít.

„Lékaři mě varovali, že bych měla začít jíst zdravě, ale nikdy jsem je neposlouchala,“ řekla Victoria, která se celý život setkávala s posměšky svých spolužáků. Na střední si zvykla pít energetické nápoje, a když je neměla každý den, byla nepříjemná a nervózní. Začala na nich být závislá.

Nejdříve pila jenom dvě plechovky denně, pak se počet zvýšil na pět. K tomu jedla nezdravě a nepravidelně a trávit čas ve fitku také rozhodně nebyla její oblíbená činnost. Když si ve 23 letech našla přítele, necítila se se svojí postavou vedle něj dobře. Rozhodla se, že by to měla změnit, pokud o něj nechce přijít. „Vzpomněla jsem si na to, co mně říkali lékaři, a představa, že budu brzy tlustá a slepá, mě děsila,“ vypráví dívka.

Přestat pít energetické nápoje bylo pro ni velmi těžké, měla absťák a příznaky, jako by se vyrovnávala s tím, že nemá drogu. Krevní cukr se jí ustálil až za půl roku. Začala zdravě jíst a týdně trávila pohybem 10 hodin. Od léta 2013 se jí podařilo zhubnout 50 kilogramů a teď je z ní úplně jiný člověk. S přítelem se teď velmi ráda fotí, cítí se dobře a sexy.

Související články

Další články