Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka má ve rtech více než 1000 silikonových injekcí: Podívejte se jak vypadala, než se stala monstrem

Co na to říkáte?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Je jí teprve sedmadvacet let, jmenuje se Kristina Rei, a už se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Bohužel, ničím pěkným to nebylo. Dívka si nechala do svých rtů napíchat přes tisíc silikonových injekcí a upravila si obličej pomocí plastických operací tak, aby vypadala jako její oblíbená postavička Jessica Rabbit.

Kristina Rei je Ruska a pochází z Petrohradu. Ještě před pár lety to byla opravdu krásná dívka. V pubertě sice našla zalíbení v dredách a punkovém stylu, ale i přesto bývala nádherná kočka. Potom se však něco zlomilo a začala experimentovat se svým obličejem.

Z ničeho nic se zhlédla v kreslené postavičce Jessice Rabbit a rozhodla se, že chce vypadat přesně jako ona. Proto se také svěřila do rukou plastických chirurgů a její šílená proměna začala.

Do svých rtů si nechala postupně vpíchnout přes tisíc silikonových injekcí, aby byla své vysněné postavě co nejvíce podobná. Někteří lidé jí začali říkat, že už to opravdu přehání a nemusí to dopadnout dobře.

Kristina začala s operacemi v sedmnácti letech a pokračuje dodnes. Bohužel, v současné době je už na silikonových injekcích závislá a rozhodně nemá v plánu přestat. Podívejte se do galerie, jak nádherná to byla dívka!

Související články

Další články