Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dívka má obří zadek a dostala se s ním i do Guinnessovy knihy rekordů. Jak se s tím dá vůbec žít?

To je ale zadek!
Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Spousta dívek se snaží dělat všechno pro to, aby byly štíhlé a měly co nejmenší a vypracovaný zadeček. Chodí tak pořád do fitka a hlídají se v jídle. Tato dívka je ale jiná. Na svoje pozadí nedá dopustit a je na něj hrdá. Jenže je až moc obří, nemyslíte?

Díky Kim Kardashian je teď v módě trochu větší zadek. Jenže Randalin má svoje dvě půlky mnohem větší než Kim Kardashian (36). Její zadek je stejně obrovský jako její sebevědomí a vesele zaplavuje internet svými fotografiemi.

Její pozadí má dohromady 150 centimetrů, ale v pase má úplně normální míry. Její zadek je tak velký, že si snad ani nemůže sednout v klidu na záchod nebo si vybrat v obchodě kalhoty či sukni. Ona se tím ale netrápí a chlubí se dál.

Randalin si svůj zadeček pěkně hlídá a na Instagramu ji sleduje už více než 300 tisíc fanoušků! Dívka se setkává s mnoho negativními komentáři, ale i s lidmi, kteří ji obdivují. Několik mužů jí dokonce psalo, jak má nádherný zadeček a klidně by si i dali říct.

Dívka tím chce podpořit všechny, kteří mají problémy s váhou, aby se brali takoví, jací jsou. Nikdo by se neměl stydět za svoje tělo a je úplně jedno, jestli máte velký zadek nebo stehna. Jste to prostě vy a měli byste být na sebe hrdí.

Dokonce ji zapsali i do Guinnessovy knihy rekordů. Dříve měla kvůli svému zadku deprese, ale teď je šťastná. Na její stránku se ale dostanete, jen pokud vám bylo 18 let a zaplatíte si 300 korun za měsíc.

Související články

Další články