Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Dívka, která streamovala nehodu, už ví, že její kamarádka nepřežila: Jak na to reagovala?

Nikola je otřesená a v šoku.
+ Dalších 15 fotografií
Dvě dívky toužily po pozornosti a slávě na sociálních sítích. Svoji šílenou jízdu na Mostecku vysílaly živě na Facebooku a ignorovaly mnoho pravidel silničního provozu. To se jim bohužel vymstilo. Divoká jízda skončila nehodou, při které řidička zemřela. Její kamarádka, která vše natáčela, zůstává v nemocnici. Co řekl její otec?

Nikola V. (22) nehodu přežila a skončila v nemocnici. Její kamarádka Nikola B. takové štěstí neměla a jízda ji stála život. Otec přeživší dívky říká, že jeho dcera si pamatuje pouze do Mostu, z něj už ne. Ví ale, že její kamarádka zemřela?

„Dozvěděla se to už v nemocnici,“ řekl otec dívky v rozhovoru pro deník Blesk. Nikola V. je zřejmě stále v šoku, čemuž odpovídá i její reakce na smrt kamarádky. Podle otce totiž zatím nereagovala nijak. „Mám pocit, že jí to ještě nedochází,“ vysvětlil.

Nikola V. do nemocnice přijela pouze s lehkými zraněními. Dostala krční límec a podle slov jejího otce je hodně unavená a téměř pořád spí.

Fyzické následky budou za pár měsíců zřejmě pryč, ale psychickou újmu bude mít dívka na celý život. Podle svého otce se ale nebude bát v autě. Nebo se zatím nebojí. Je to asi tím, že na nehodu si zatím nevzpomíná.

Mohlo by vás zajímat

Další články