Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka, která se sama ubodala: Policie musí otevřít případ Anety R. Těch chyb bylo hrozně moc!

Kdo ji zabil? Nebo se opravdu ubodala sama?
Zdroj: facebook.com
Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová nařídila znovu otevřít případ Anety R. Informuje o tom web aktuálně.cz. Případ bude otevřen díky novinářům a zejména díky vytrvalosti matky. Ta se nikdy nesmířila s tím, že se dívka sama mohla ubodat. Všechny zajímá, jakou roli v případu hraje bohatý cizinec Ahmad.

Matka Anety je přesvědčená, že dívku musel někdo zabít. Přece není možné, aby se někdo sám ubodal, aby se třikrát sám bodl do srdce.

Policie a státní zastupitelství musí znovu vyšetřit záhadný případ. Podle webu aktualne.cz to nařídila Lenka Bradáčová.

Tým kriminalisty Jana Ušelíka neodvedl dobrou práci. Chtěli mít případ co nejrychleji ze stolu, protože v něm figuruje bohatý cizinec Ahmad. Případ byl od začátku vyšetřován jako sebevražda. Kriminalisté tvrdili, že dívka se sama ubodala v toxické psychóze. Což ale podle odborníků není technicky proveditelné.

Policisté neprovedli rekonstrukci na místě činu. Nevyslechli všechny svědky. Kriminalisté dokonce nevyslechli ani lékaře, který se Anetu pokusil zachránit.

Matka Anety R. se s tímto neskutečným šlendriánstvím odmítla smířit. Díky ní a díky novinářům bude případ znovu otevřen.

Související články

Další články