Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dívka, která natáčela jízdu smrti na Mostecku: Je z ní celebrita! Fanoušci ji milují a chtějí fotku!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Nikola (24), která na Mostecku streamovala jízdu smrti, promluvila o svědomí. Z nehody si prý nic nepamatuje. Přiznala, že se dnes cítí jako celebrita.

Nikola V. dne 6. července streamovala na Facebook šílenou jízdu své kamarádky Nikoly B. Jednadvacetiletá řidička nezvládla vůz a při nehodě zemřela.

Její čtyřiadvacetiletá kamarádka se o nehodě dozvěděla až v nemocnici od dalšího pacienta. Nyní poskytla velký rozhovor deníku Blesk. Tvrdí, že na nehodu si nepamatuje. "Vybavuji si jen cestu do Mostu. Cestu zpátky, kdy jsme havarovaly, už ne," říká Nikola.

Přiznala, že se nyní cítí jako celebrita Že ji lidé poznávají na ulici. "Byla jsem s kamarádkou na kafi. Pořád tam na mě koukaly dvě Němky. Pak přišly, že se se mnou chtějí vyfotit, že jsou rády, že jsem to přežila. Nebo když jsme jeli autem, za námi utíkal kluk. Křičel, že mě miluje a chtěl podpis," přiznala přeživší dívka.

V rozhovoru pro Blesk přiznala, že se bojí momentu, až se potká s maminkou řidičky "Setkáme se a mám z toho strach. Nevím, jak na mě bude reagovat. Asi bych jí řekla, že mě to moc mrzí," říká dnes Nikola.

Související články

Další články