Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Dívka, která na Mostecku natáčela smrt kamarádky: Její přítel se s ní rozešel, nechtěl s ní mít nic společného

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Na ty mrazivé záběry si jistě pamatujete. Nikola (24) streamovala smrtelnou nehodu živě na Facebooku. Při tragédii zemřela řidička vozu. Nikola V. byla zraněná, ale přežila. Okamžitě po nehodě se s ní rozešel její přítel.

Nikola V. dne 6. července streamovala na Facebook šílenou jízdu své kamarádky Nikoly B. Jednadvacetiletá řidička nezvládla vůz a při nehodě zemřela. Její čtyřiadvacetiletá kamarádka se o nehodě dozvěděla až v nemocnici od dalšího pacienta. Nyní poskytla velký rozhovor deníku Blesk. Ihned po autonehodě se s ní rozešel její přítel.

"Přítel odešel. Prý televize a noviny jsou na něj moc. Přišel druhý den za mnou do nemocnice a byl konec," uvedla Nikola pro deník Blesk

Přeživší dívka dnes tvrdí, že na nehodu si nepamatuje. "Vybavuji si jen cestu do Mostu. Cestu zpátky, kdy jsme havarovaly, už ne," říká.

Přiznala, že se nyní cítí jako celebrita Že ji lidé poznávají na ulici. „Byla jsem s kamarádkou na kafi. Pořád tam na mě koukaly dvě Němky. Pak přišly, že se se mnou chtějí vyfotit, že jsou rády, že jsem to přežila. Nebo když jsme jeli autem, za námi utíkal kluk. Křičel, že mě miluje, a chtěl podpis,“ přiznala přeživší dívka - psali jsme ZDE

Související články

Další články