Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Dívka házela s pejskem jako s kusem hadru. Rozzuření Češi: Ať trpí, spratek jeden!

+ Další 3 fotografie
Týrání zvířat
Nejenom pejskaři obrátili svůj hněv proti dívce z Česka, která se nechala natočit u trýznění své čivavy. Nebohou němou tvář několikrát vyhodila do vzduchu jako kus hadru a náramně se u toho bavila. Nezabránila jí v tom ani další puberťačka, která nechutné zacházení se zvířetem natáčela. „Měl by jí někdo rozkopat držku!“ reagují lidé na dívčino nešťastné počínání.

„Na tohle jsem trénovala celý staletí,“ říká mladá Češka ve videu, načež maličkou čivavu začne vyhazovat do výšky. To několikrát zopakuje a vůbec jí nevadí, že je němá tvář vyděšená k smrti.

Na pejskovi je patrné, že by se rád ze sevření vymanil, ale marně. „To je dobrý, hele,“ smějí se trýznitelka i dívka za kamerou. Podle veterinářů jsou přitom podobné kousky, jež mohou skončit i smrtí, nejčastnější formou týrání zvířat v Česku. Lidé si prý často ani neuvědomují, že domácí mazlíček trpí, protože nejsou se všemi aspekty chování zvířat dostatečně obeznámeni.

Dívka si video vystavila na Instagramu, ale vzápětí ho smazala. Přesto se šíří po sociálních sítích rychlostí blesku a lidé se shodují: „Za tohle by měla trpět stejně jako ten pes!“

„Ta k–da si asi dost těžce neuvědomuje, že tomu nebohému stvoření mohla zlomit páteř. Třískat od rána do večera toho spratka. A furt by to bylo málo,“ napsal třeba Karol. „Dala bych jí tak po držce, že by se taky točila. Ale tejden v kotrmelcích,“ přitakala Renáta.

„Šlápl bych jí na krk, ču–e vypatlané, a taky koleno na hlavu,“ stojí v jednom z ostřejších příspěvků, jehož autorem je Nikolas.

Tak snad se teď dívka chytne za hlavu a o pejska bude pečovat něžně a s láskou.

Mohlo by vás zajímat

Další články