Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dívka dostala od přítele kopačky kvůli detailu na této fotce. Najdete ho?

Zdroj: twitter.com
Dívka si zřejmě příště rozmyslí, jakou fotku zveřejňuje na svém Instagramu. Když totiž na svůj profil dala snímek z postele, její přítel se s ní okamžitě rozešel. A to kvůli nenápadnému detailu! Poznáte, o co jde?

Snímek vypadá jako nevinný, ale způsobil rozchod zamilovaného páru. Když dívka dávala fotografii, na které sedí v posteli a usmívá se, na Instagram, zřejmě ještě netušila, že přijde o svoji lásku. Její přítel na ní totiž našel detail, kvůli kterému se s ní rozešel

Když se podíváte na fotografii, na první pohled vás zřejmě nenapadne, proč dívka dostala kopačky. Jenže když se na snímek zaměříte pozorněji, přece jen tam něco nehraje Aspoň se to tedy zdálo dnes už bývalému příteli dívky. Je přesvědčen o tom, že z postele vykukuje mužská hlava.

Je ale možné, že by si dívka schovala milence do postele a pak se ještě fotila a snímek dala na Instagram? Když si někdo potřebuje najít důvod k rozchodu, tak si ho vždycky najde. Nejspíš se ale jedná o optickou iluzi nebo stín. Zhrzený muž si ale mohl vymyslet něco lepšího Co si o tom myslíte vy? Má dívka v útrobách postele schovaného milence?

Související články

Další články