Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dívka, co si na sebe napatlala 100 vrstev make-upu, perlí dál: Tentokrát to samé udělala s řasenkou! No fuj

Nejdřív make-up, teď řasenka.
+ Další 3 fotografie
Youtuberka Jeely za vás zkouší různé blbosti. Třeba ukázala, jak na obličeji vypadá 100 vrstev make-upu. A na světě je i video, kde si pro změnu ničí oči. Svoje řasy totiž projela 100x řasenkou. A výsledek? Tak děsivý, jak čekáte!

Jeely se inspirovala jinou blogerkou, která si natřela nehty 100 vrstvami laku. Aby se neopakovala, zkusila řasenku. „Kdo jiný by to, sakra, udělal? Místo toho, abyste to musela zkoušet vy, udělám to za vás,“ vzkazuje svým fanouškům.

10 vrstev je ještě v pohodě, ale pak už to je čím dál tím těžší. Jeely pomalu dochází řasenka, řasy jsou pořád vlhké, takže už nejde nanášet dál. „Bože, to je těžký,“ hodnotí Jeely, a to je někde v půlce. „Někdy to vyzkouším v klubu,“ dělá si legraci.

Nandat celých 100 vrstev trvá věčnost a blogerka už vypadá pěkně zpruzeně. „Takhle budu mrkat na kluky v baru,“ říká a málem jí upadne celé víčko. „Fuj, vypadá to jako pavoučí nožičky,“ dodává.

No jo, není lehké zvyšovat sledovanost vašich videí! Na její počínání se můžete podívat v galerii.

A článek, kde si na sebe patlá tunu make-upu, najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články