Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka (27) měří 206 centimetrů a každý se za ní otočí. Neuvěříte, čím se živila!

Dívka je abnormálně vysoká.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Aly Stosz (27) z Floridy je hodně výjimečná slečna. Měří totiž 206 centimetrů, a tak se za ní každý otočí. Výjimečná ale není jen svojí výškou, ale i prací. Živila se totiž dost zvláštním způsobem.

Zatímco muži po výšce často touží, ženy by si někdy pár centimetrů raději ubraly. Jako třeba sedmadvacetiletá Aly Stosz. S jejími 206 centimetry se jí jen tak někdo nevyrovná. A rozhodně to není žádná výhra.

Aly Stosz z Floridy vyrostla do neuvěřitelných rozměrů. Se svojí výškou 206 centimetrů je opravdu nepřehlédnutelná! Každý se za ní otočí a na ulici prostě vyčnívá. Už ve 12 letech měřila neuvěřitelných 190 centimetrů. Vysloužila si přezdívky jako monstrum nebo godzilla a spolužáci se jí posmívali. Prožila si doslova peklo. Trápilo ji, co si o ní ostatní myslí, a byla z toho smutná.

Teď už si na svoji výšku zvykla a bere ji jako přednost. „Teď už jsem silná a cítím se krásně. A nezajímá mě, co si myslí lidé, kteří se za mnou na ulici otáčejí,“ řekla. Ve 20 letech se rozhodla své výšky využít a vydělat si díky ní nějaké peníze.

Udělala radost některým mužům a začala se za peníze fotit jako amazonka. Některé muže to totiž vzrušuje. Dívka se prostě živila fetišem. „Spousta vysokých žen se fotí, je to zvláštní druh fetiše, kterému se říká amazonky,“ vysvětluje.

Muže například držela v náručí nebo se s nimi fotila v dost zvláštních pozicích. Jenže fotit se pořád dokola s různými muži ji rychle přestalo bavit. Poslední tečkou za její kariérou modelky fetiše bylo to, že si pod tíhou muže na vysokých podpatcích zvrtla kotník.

Teď je šťastná a zamilovaná a s cizími muži už se nefotí. Má totiž svého přítele, který je samozřejmě její výškou fascinovaný. Se Seanem se potkali v pizzerii a byla to prý láska na první pohled. Sice je její parter o 12 centimetrů menší, ale výška Aly se mu líbí a imponuje mu.

Aly se snaží dodat sebevědomí ostatním ženám, které jsou abnormálně vysoké a mají ze svého vzhledu mindrák. „Žádnou takovou jsem sice neviděla, ale vím, že tam venku někde jsou. Ráda bych jim řekla, že na prvním místě není to, co si myslí ostatní, důležité je to, jak pohlížíte vy sama na sebe,“ dodala Aly.

Související články

Další články