Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Už to nemusí nikomu říkat: Dívka (22) si nechala vytetovat na čelo, že je vegan!

Dívka svého rozhodnutí potetovat si čelo nelituje.
Zdroj: Twitter
+ Další 2 fotografie
Někdy zajde posedlost životním stylem tak daleko, že se lidé nezdráhají uchylovat se k šílenostem. Dokonalým důkazem je Kate Bullen (22) z anglického Prestonu. Mladá dívka si nechala potetovat čelo. Tento její zásadní krok je o to bizarnější, že jí nyní tvář zdobí nápis "vegan". Pochlubila se na sociální síti, ale s pochopením se nesetkala. Naopak!

Bláznivý nápad měla mladá dívka Kate Bullen z Anglie. Je natolik hrdá, že je vegankou, že si nechala potetovat čelo obřím nápisem „vegan“. Ačkoliv je pod palbou posměšných vzkazů, svého rozhodnutí podle svých slov nelituje.

Lidé jí píší, že ji s takovou „ozdobou“ nikde nezaměstnají. „Proč sis to do p***le udělala? Je to pitomost,“ vzkázal jeden z uživatelů sociální sítě. „Bude to vypadat vážně krásně, až ti bude sedmdesát,“ dodal další.

Navzdory stovkám ještě mnohem horších připomínek je Kate s tetováním spokojená. „Nechala jsem se potetovat, protože veganství je moje vášeň. Vím, že mi to vydrží celý život. A taky už se mi nechtělo lidem každých pět minut říkat, že jsem veganka,“ prohlásila dívka.

Na to je jediná odpověď: Tak jim to neříkej, proboha!

Související články

Další články