Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dívka (19) vypadá, jak kdyby ji ohodilo bláto. Na svoji vizáž je hrdá!

Komplex? Kdepak!
Devatenáctiletá Američanka Ciera Swaringen se narodila se vzácnou kožní poruchou, která se objevuje u jednoho člověka z půl milionu. Tělo má kvůli nemoci poseto stovkami mateřských znamének.

Teenagerka ze Severní Karolíny byla už odmalička zvyklá na různé posměšky. Děti i dospělí se za ní otáčeli a smáli se, že vypadá, jako kdyby ji zrovna ohodilo blátem auto. Místo posměchu by si ale zasloužila obdiv.

Narodila se totiž se vzácnou kožní poruchou, které se říká melanocytární névus. Tělo jí od hlavy až k patě pokrývají stovky mateřských znamének. „Samozřejmě že se mi posmívali i kluci. Ti, co se mi líbili, by se na mě nikdy normálně nepodívali. Pro všechny jsem byla špinavá a křičeli na mě, ať se umyju,“ říká Ciera.

„Ano, jsem jiná. Už ale dávno vím, že jde jen o tu vnitřní krásu. Nemusím být dokonalá modelka na to, abych byla hezkým člověkem,“ uvedla pro DailyMail.

Ciera přijala samu sebe s tím, jaká je. Přestala se zahalovat a nestydí se vylézt ven v šatech nebo se vyfotit na Instagram v plavkách. Sebevědomí jí dodávají i přátelé se stejnou kožní poruchou, které si našla přes sociální sítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články