Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dívka (†19) uhořela v autě: Všemu přihlížel plačící otec. Křičel, že ho to mrzí

Dívka (†19) uhořela v autě: Všemu přihlížel plačící otec. Křičel, že ho to mrzí
Zdroj: Pixabay
neštěstí
Naprosto příšernou a bolestivou smrtí zemřela teprve 19letá dívka v úterý odpoledne, když s autem narazila do stromu. Náraz se v některých případech dá přežít, avšak elektromobil, ve kterém odjížděla, začal po nárazu hořet. Vše sledoval její naprosto zničený otec.

K osudné nehodě došlo v úterý odpoledne poblíž města Postupim v Německu. Devatenáctiletá dívka se měla doma pohádat s rodinou a elektromobilem chtěla ujet pryč. Její otec za ní vyběhl, aby ji zastavil. Dívka však chvíli po úprku neukočírovala vozidlo a narazila do stromu. Auto začalo okamžitě hořet a dívce nebylo pomoci. Mladičká slečna uhořela přímo před očima svého táty.

Otřesený otec nemohl vůbec nic dělat

"Bylo to příšerné. Otec jen plakal a křičel, že je mu to strašně líto," vylíčil pro německý deník Bild jeden ze svědků tragédie. Hasiči uvedli, že zachránit dívku nebylo možné. Dveře elektromobilu nešly mechanicky otevřít a jediné, co mohli děla, bylo ochlazovat baterie v autě. Až po uhašení požáru se do vozidla dokázali dostat. Policie vyšetřuje, co nehodu způsobilo a nikoho zatím neobvinili.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy