Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dívka (19) prodává svoje tělo na internetu, aby zachránila život nemocné matce. Muži chce sloužit úplně ve všem!

Dívka se rozhodla k zoufalému činu.
Na internetu se objevil inzerát, kde mladá zoufalá dívka Cao Mengyuan (19) z Číny nabízí k dispozici svoje tělo. Chce tak získat peníze, aby pomohla své na smrt nemocné matce.

Cao Mengyuan z Číny má smrtelně nemocnou maminku Wu Zhaofang (45). Lékaři jí nedávno diagnostikovali rakovinu kůže a navíc její zdravotní stav komplikuje infekce. Na léčbu potřebuje 1,5 milionu korun. Chudá rodina ale tolik peněz nemá. O případu informoval Daily Mail.

Dívka se rozhodla k zoufalému činu. Na internetu chce vydražit svoje tělo a doufá, že sežene potřebné množství peněz na léčbu svojí matky. Je ochotna muži, který si ji koupí, sloužit úplně ve všem. Jen aby pomohla svojí milované mamince.

„Přeji si, aby si mě laskavý člověk koupil. Potřebuji peníze na operaci nemocné matky. Po převodu peněz jsem ochotná pracovat podle vůle osoby, která si mě zakoupí. Udělám vše, o co mě nový majitel požádá,“ napsala nešťastná dívka do inzerátu.

Lidé na sociálních sítích ale dívku v jejím zoufalém činu v žádném případě nepodporují. Naopak ji kritizují, i přes to, že chce zachránit život svojí matce. Přece jen se ale našel muž, který chce pokrýt náklady na léčbu a její mamince tak pomoct. Zatím ale není jasné, jestli mu dívka bude muset sloužit, nebo jde jen o velkorysé gesto.

Mohlo by vás zajímat

Další články