Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Dívka (18) ve spánku porodila holčičku: O těhotenství nevěděla kvůli dvěma dělohám!

+ Dalších 25 fotografií
šok
Když osmnáctileté Ebony Stevenson musela její matka přivolat záchranku kvůli úporným bolestem hlavy, nemohla tušit, že se již brzy stane babičkou. Studentce fyzioterapie lékaři diagnostikovali těhotenské komplikace i přesto, že dívka zdánlivě žádné dítě nečekala. Nakonec porodila zdravou holčičku Elodie. Za jejím neobjeveným těhotenstvím stál fakt, že měla dívka dvě dělohy, z nichž v jedné její dcerka bez povšimnutí rostla.

Ebony Stevenson z Manchesteru v Anglii trpěla nesnesitelnými bolestmi hlavy. Její stav se zhoršil natolik, že jí musela její matka zavolat záchranku, která dívku okamžitě převezla do nemocnice. Tam doktoři nestačili zírat, když štíhlé studentce diagnostikovali preeklampsii, která se v těhotenství projevuje zvýšeným tlakem, z čehož vznikají silné bolesti hlavy.

Nejen lékaři, ale i Ebonina maminka Shereen byla v šoku. Ebony totiž neměla žádné příznaky těhotenství, pravidelně dostávala menstruaci a nenarostlo jí žádné těhotenské bříško. Doktoři pak zjistili, že je Ebony jednou z 3000 žen, která má dvě dělohy.

Ebony byla kvůli komplikacím uvedena do umělého spánku, přičemž jí byl proveden porod císařským řezem. Když se probrala, čekala na ní její malá dcerka Elodie, kterou si osmnáctiletá studentka okamžitě zamilovala i přesto, že dosud byla jen obyčejnou teenagerkou se stejnými zálibami, jaké mají její vrstevníci. Ačkoliv ona i její matka byly prvotně v šoku, jsou nyní skutečně šťastné. Ebony bere svou dcerku jako malý zázrak a tvrdí, že není nic lepšího než se probouzet vedle Elodie a trávit čas péčí o ni.

Mohlo by vás zajímat

Další články