Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dívka (15) si prožila horor: Hromadně ji znásilnili Tomáš, Sebastian, Michal a Adrian!

Slovenští policisté vyšetřují ohavný případ, který se stal v okresu Banská Bystrica. Teprve patnáctiletou dívku tam znásilnili čtyři mladíci ve věku 19, 18, 15 a 14 let a dokonce se na ní několikrát vystřídali. Policie je už zadržela a umístila do vazby. Všem hrozí vysoké tresty odnětí svobody!

Otřesný čin se měl odehrát v obci Poltár, kdy se čtyři mladíci vydali na procházku s teprve patnáctiletou dívkou. Nejdříve měli dívku sexuálně obtěžovat a následně znásilnit. S ohledem na dívku zatím nejsou podrobnosti zveřejněny.

„Vystřídali se na ní jako smyslů zbavení. Někteří z nich to měli udělat i víckrát. Udělali té nebohé holce ostudu na celý život. Něco tak ohavného se na vesnici neututlá. Nadšení nejsou ani rodiče kluků, vědí, že jim hrozí vysoký trest,“ řekla pro web čas.sk paní z vesnice, která zná jak dívku, tak kluky, kteří se dopustili tohohle otřesného činu.

Policie z obou trestných činů obvinila Adriana (19), Sebastiana (18), Michala (15) a Tomáše (14). Policisté čtveřici zatkli během dvou hodin. Soudce ve čtvrtek v Lučenci poslal všechny čtyři pachatele do vyšetřovací vazby. Obvinění podali proti rozhodnutí stížnost, o které bude rozhodovat Krajský soud v Banské Bystrici.

„V případě, že bude vina prokázána, hrozí trest sedm až patnáct let odnětí svobody. Mladistvému se trest sníží na polovinu,“ řekla banskobystrická krajská mluvčí Mária Faltániová pro cas.sk.

Související články

Další články