Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dívka (†14) zemřela ve spánku: U hlavy jí explodoval mobil, měla ho přes noc v nabíječce

+ Další fotografie
strašné
Čtrnáctiletá dívka z Kazachstánu tragicky zemřela ve spánku. Usínala v posteli s telefonem, protože přes sluchátka poslouchala hudbu. Jenže měla telefon v nabíječce a ten jí explodoval přímo u hlavy.

Alua Asetkyzy Abzalbek z Kazachstánu měla celý život před sebou. Čtrnáctileté dívce se stal osudným její vlastní telefon. Jak už jsme vás několikrát varovali, neustálé používání mobilu může mít tragický konec, jak tomu bylo i v případě teprve čtrnáctileté dívky.

Když se Alua z vesnice Bastobe chystala do postele, vzala si s sebou i mobilní telefon. Chtěla při usínání poslouchat hudbu, a tak si nasadila sluchátka. Bohužel však měla telefon v nabíječce a to byla fatální chyba, uvedl britský Daily Mail.

Baterie telefonu se přehřála a explodovala jí přímo u hlavy. Mrtvou ji našli následující ráno příbuzní. Přivolaní lékaři už s dívkou nemohli nic dělat. Řekli, že musela být mrtvá už několik hodin.

Mohlo by vás zajímat

Další články