Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dívka (13) otěhotněla na diskotéce v Chebu! Po otci dítěte pátrá policie

Zdroj: unsplash.com
+ Další fotografie
těhotenství
Teprve třináctiletá dívka, která utekla z diagnostického ústavu a zašla se pobavit na diskotéku v Chebu, je těhotná. Do jiného stavu přišla s mužem, po kterém nyní intenzivně pátrá policie. Dívka je momentálně v pátém měsíci těhotenství.

Třináctileté dívce se obrátil život vzhůru nohama ve chvíli, kdy se rozhodla utéct z diagnostického ústavu. Na útěku se zašla pobavit na diskotéku v Chebu, kde rovněž přišla do jiného stavu. Těhotenství bylo gynekologickým vyšetřením potvrzeno až 5 měsíců po pohlavním styku.

V šoku byla i samotná ředitelka dětského domova v Plzeňském kraji. „Když jsme zjistili, co se na útěku stalo, tak jsme to okamžitě začali řešit. Vzali jsme ji ke gynekologovi, kde se podezření na těhotenství potvrdilo,“ sdělila pro server denik.cz.

Útěkářka byla do domova umístěna teprve před týdnem, kdy se jí podařilo po dlouhé době na svobodě zadržet. „Dívka, která byla dlouhodobě na útěku, k nám byla umístěna soudem, a to doslova před několika dny. Vůbec nic o ní nevíme,“ dodala ředitelka domova.

Školačka bude brzy převezena do výchovného ústavu v Černovicích, který se specializuje na těhotné dívky a nezletilé matky. Tam projde speciálním programem zaměřeným na výuku nezletilých matek v oblasti péče o dítě.

Po otci nenarozeného dítěte nyní intenzivně pátrá policie. „Policie případ šetří pro podezření ze spáchání trestného činu pohlavní zneužití a okolnosti dále prověřujeme. Podle dosavadního šetření se nejedná o násilnou trestnou činnost,“ řekla serveru tn.cz mluvčí Dana Ladmanová.

Související články

Další články