Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka (12) se oběsila na stromě. Celou sebevraždu vysílala živě na internetu!

12letá dívka se oběsila.
Zdroj: archiv K.N.Davis
+ Další 2 fotografie
Katelyn Nichole Davis (12) šikanovali ve škole a měla z toho velké deprese. Bohužel se ale odhodlala k tomu nejzoufalejšímu činu. Oběsila se na stromě a vše streamovala živě na internetu. Video má 40 minut a zachycuje celou její sebevraždu včetně příprav. Nakonec se večer oběsí se slzami v očích.

Katelyn Nichole Davis se oběsila na stromě a vše živě streamovala přes aplikaci live.me na internet. Všichni tak mohli vidět, jak si mladá dívka dobrovolně bere život. Video je dlouhé přes 40 minut a zachycuje celou sebevraždu včetně jejích příprav. Ve 21:24 můžete vidět, jak se dívka s pláčem loučí a omlouvá všem.

„Bolí to. Všechno bolí. Mé srdce, má duše, mé pocity, mé tělo … Prostě to všechno k***a bolí. Ale teď užívám tuto bolest. Baví mě mít zlomené srdce. Mám ráda svou depresi,“ psala si do svého deníčku. Popisovala v něm také, jak si představuje svoji smrt, a detailně píše o svém oběšení a o tom, jak by se mohla zabít. Je vidět, že svůj čin měla hodně promyšlený.

Na videu můžete vidět celou její přípravu, jak si připravuje lano na oběšení, jak umisťuje kameru, zkouší, jestli vše drží, a nakonec se podívá do kamery, začne plakat a loučit se. Také se omlouvá. Z videa běhá mráz po zádech.

Kolem 28. minuty na videu můžeme slyšet, jak ji lidé hledají a několikrát volají „Katelyn“ a „Katie“. Jenže marně. Dívka už visí na stromě a je to opravdu velmi smutný pohled. Svůj život ukončila kvůli depresím ze školní šikany.

Související články

Další články