Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívka (12) dala učiteli facku, aby ji spolužáci obdivovali: Nyní přišel tvrdý trest!

Zdroj: zschlum.cz
potrestání
Teprve dvanáctiletá dívka ze základní školy v Bílině na Mostecku v květnu napadla učitele. Věděli o tom i spolužáci, kteří ji povzbuzovali a u kterých měla facka, kterou učiteli dala, vyvolat obdiv. Žákyně nyní dostala trojku z chování, to ale není vše!

"V pátek 17. 5. došlo k fyzickému napadení pedagoga naší školy žákyní šestého ročníku. Toto napadení bylo předem naplánované a mnoho žáků o něm vědělo, tento útok podporovalo a považovalo jej za zábavu," napsala ředitelka Barbora Schneiderová po incidentu na web školy. "Potřebovala si nějakým způsobem udržet pozici ve třídě, vedoucí pozici, tak to dokonala, protože děti jí nevěřily, že to udělá," dodala pro TV Nova.

Podle jiné žačky se vše odehrálo tak, že dívka učiteli zaklepala na rameno, vrazila mu facku a utekla. Tento čin jí nyní bude stát na konci roku trojku z chování, to ale není to jediné. Případ totiž vyšetřuje i policie jako přestupek proti občanskému soužití, protože učitel podal na rodiče školačky trestní oznámení. Případ může mít dohru u přestupkové komise bílinské radnice, která může rodičům problémové dívky, která měla s chováním potíže už v minulosti, dát až desetitisícovou pokutu.

Související články

Další články