Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka (†11) se poprala s rakovinou. Pak ale neunesla šikanu spolužáků a zastřelila se!

Dívka nezvládla šikanu spolužáků.
Zdroj: facebook.com
Bethany Thompson (11) už ve třech letech diagnostikovali nádor na mozku. Neměla lehké dětství a se zákeřnou nemocí musela bojovat. Když nad rakovinou vyhrála, zabila se kvůli šikaně spolužáků.

Místo aby jako tříletá objevovala svět, musela bojovat o holý život. Doktoři Bethany objevili nádor na mozku, a tak začal kolotoč chemoterapií a ozařování. Holčička se rvala jako lev a v roce 2008 konečně přišla dobrá zpráva. Dívka nad zákeřnou rakovinou vyhrála!

Bohužel po sobě nemoc zanechala následky. Léčba dívce poškodila nervy ve tváři a ona proto měla křivý úsměv. Toho si samozřejmě všimli malí zlí spolužáci a holčičku začali šikanovat. Posmívali se jí za její tvář a neuvědomovali si, že jí tím ubližují. Bethany to jednoho dne nevydržela a zabila se.

Otci potají ukradla jednu z jeho pistolí, stoupla si na verandu a zastřelila se. O případu informovala americká televize CNN. Škola, do které dívka chodila, přiznala, že šikanu minulý rok řešila. V posledních měsících ale o ničem nikdo nevěděl.

Bethany se tak nejspíš uzavřela do sebe a nikomu se s tím nesvěřila. Šikanu totiž potvrdila nejlepší kamarádka dívky. Zdrcená je celá její rodina a přátelé. Dívka si toho tolik musela vytrpět, ale nakonec ji zabili spolužáci. „Lidé by měli vědět, že i maličkosti mohou někoho zlomit,“ řekla matka dívky Wendy Feucht.

Související články

Další články