Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dívka (10) udupala půlročního chlapečka k smrti: Neudělala to schválně, tvrdí její matka

Zdroj: YouTube
+ Další 3 fotografie
neštěstí
V říjnu loňského roku se v jeslích ve městě Chippewa Falls ve Wisconsinu odehrála strašlivá vražda. Desetiletá dívka v rámci terapie navštěvovala spolu s dalšími dětmi centrum péče o děti, kde se incident odehrál. Teprve půlroční Jaxon Liedl se praštil do hlavičky a ona mu v záchvatu paniky začala dupat na hlavičku, aby přestal plakat. Zranění, která miminku způsobila, byla fatální a chlapeček o dva dny později zemřel. Matka dívky, jejíž jméno nebylo zveřejněno ani přes fakt, že je souzena jako dospělá, nyní tvrdí, že její dcera Jaxona nezabila úmyslně.

Dnes jedenáctiletá dívka ve svých 10 letech zavraždila malého chlapce. Když se Jaxon Liedl v centru péče o děti, kam docházela na terapie, praštil do hlavy, začala panikařit. Aby ho donutila přestat plakat, začala půlročnímu chlapečkovi dupat na hlavičku. Nyní je souzena jako dospělá a je obviněna z vraždy prvního stupně, čímž se řadí mezi vůbec nejmladší osoby, které kdy byly z takového činu obviněny.

Dívčina matka promluvila pro server insideedition.com a uvedla, že její dcera nezpůsobila chlapcovu smrt úmyslně. "Moje dcera by v žádném případě něco takového neudělala úmyslně," sdělila. Když se své dcery zeptala, co si z oné události pamatuje, prý řekla, že jen to, že to byla nehoda. "A víte co? Já své dceři věřím," řekla a dodala, že dívka jejího věku nemůže incident vnímat tak, jako ho nyní vnímají dospělí.

Matka malé vražedkyně dodala, že dívka je psychicky nemocná a rodina se jí už dávno před událostí snažila zajistit potřebnou péči odborníků. Ta jí prý ale byla z důvodu jejího nízkého věku zamítnuta. Podle matky je jasné, že kdyby se dočkala pomoci, kterou potřebovala, nic by se nestalo už jen proto, že by v centru péče o děti v tu chvíli ani nebyla.

Tatínek malého Jaxona Nate Liedl ale věří, že dívka je malá kriminálnice, kterou je potřeba potrestat. Jediný spravedlivý trest pro něj bude, když ji na dlouhá léta zavřou do hlídaného ústavu či vězení. Vražedkyně je momentálně držena v psychiatrické léčebně Winnebago, kam za ní musí matka dojíždět 4 hodiny.

Související články

Další články