Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Dívenky (†15), které zemřely při únikovce: NOVÉ MRAZIVÉ DETAILY!

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Děsivé detaily
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. Minulý pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Místnost byla až děsivě malá, hasiči navíc našli netknuté hasicí přístroje!

Pět teprve patnáctiletých dívek z polského města Koszalin zemřelo v místnosti, jejíž velikost činí pouhých 7,3 metru čtverečních. Minulý pátek chtěly oslavit narozeniny jedné z nich, úniková hra se jim ale stala osudnou.

Špatně zajištěná nádoba s plynem zapříčinila, že se nejlepší kamarádky udusily. Na malinkatém prostoru propukl i požár. Když se do místnosti po patnáctiminutovém úsilí podařilo probojovat hasičům, zjistili, že se hasicích přístrojů nikdo ani nedotkl. O nových podrobnostech ve vyšetřování tragédie informoval polský server Fakt.pl.

Pětadvacetiletý zaměstnanec se přitom snažil dívky z ohnivého pekla dostat za každou cenu. Není proto jasné, proč nepoužil ani jeden z hasicích přístrojů. V neděli ale vypovídal policistům v nemocnici, protože sám utrpěl několik zranění. Vyšetřovatelé už tak pravděpodobně vědí, jak přesně se pokoušel děvčata zachránit.

Ze smrti pětice dívek je už obviněn vnuk majitelky Miłosz Sz. (28). Špatné zabezpečení nádoby s plynem bere policie jako zanednání povinnosti vedoucí ke smrti. Navíc nevzal v potaz to, že místnost nemá žádné únikové východy.

Pohřeb proběhne ve čtvrtek. „Poslední rozloučení bude jen jedno, dívky budou pochovány vedle sebe,“ řekl starosta města Koszalin Piotr Jedliński.

Související články

Další články