Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Domácnost hrůzy: Holčičku (6) rodiče vychovávali v zaneřáděné množírně psů

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Teprve šestiletou dceru její rodiče vychovávali se smečkou psů v naprosto příšerných podmínkách. Případ, který nyní hýbe ruským městem Saratovem, odhalili až ochránci zvířat, kteří neměli potuchy, že v bytě, který se stal množírnou psů pro zisk, žije i malá holčička. Ta své dětství trávila mezi klecemi ve špíně a výkalech.

O úděsném případu informovala na svém profilu na sociálních sítích ochránkyně zvířat Izabella Faizova, kterou šokoval nejen stav domácnosti a psů, ale i to, že nikoho neudivovalo, proč takhle vyrůstá malá holčička. "Bylo tam asi 19 psů, různé malé rasy, a jejich štěňata. V takových podmínkách žije dítě? Co dělá sociálka?" ptala se veřejnosti u snímků ze zanedbané a špinavé domácnosti.

Její příspěvek se dočkal velké pozornosti médií a následně i sociálních pracovníků, kteří rodičům holčičku odebrali. O rodinu se sociálka zajímala už dřív, následně ji ale pozorovat přestali, protože šetřením údajně došli k závěru, že je vše v pořádku.

Ochráncům zvířat se podařilo rodičům dívenky odebrat 9 psů, zbylých 10 si prozatím i přes příšerné podmínky mohou ponechat, protože k nim mají veškeré doklady. Faizova rovněž potvrdila, že někteří z psů byli kradení.

Související články

Další články