Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dívenku (4) uštknul had, skončila v nemocnici: Tam ji brutálně znásilnilo 5 mužů!

Odporný čin
Teprve čtyřletou dívenku uštknul had. Musela do nemocnice, ve které skončila na jednotce intenzivní péče. Nebohá holčička si prošla peklem. Přímo na nemocničním pokoji ji znásilnilo 5 mužů!

Dívku uštknul prudce jedovatý had, a tak skončila v péči lékařů. To pravé peklo ale mělo teprve přijít. Na jednotce intenzivní péče (JIP), kde ležela, ji v noci znásilnil ošetřovatel a další čtyři muži.

O hrůzném činu, který se stal v severoindickém státě Uttarpradéš, dnes informovala agentura AP. Kriminalisté už zadrželi jednoho muže, další ale zmizeli a probíhá po nich pátrání.

Policisté si od nemocnice vyžádali záběry z bezpečnostních kamer. Nikdo nechápe, proč byla dívka na oddělení bez dozoru. Vyšetřování se rozjelo poté, co se s otřesným zážitkem svěřila své babičce.

V tuto chvíli není zřejmé, jak je na tom dívka po zdravotní stránce.

Násilí na ženách včetně nezletilých je v Indii jedním z nejpalčivějších problémů. Naplno se o něm začalo mluvit až v roce 2012, kdy skupina mužů znásilnila studentku v autobuse. V zemi platí od letošního dubna zákon o trestu smrti za znásilnění dítěte mladšího 12 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články