Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dívenka (6) se zřítila v Harrachově z lanovky: Má vážná zranění!

pád z lanovky
Teprve šestiletá dívka se ošklivě zranila potom, co spadla z lanovky. Neštěstí se stalo v Harrachově a holčička byla s těžkými zraněními transportována vrtulníkem do Prahy. Policie případ šetří.

V Harrachově spadla teprve šestiletá holčička z lanovky a velmi těžce se zranila. Po příjezdu záchranářů byla okamžitě transportována vrtulníkem do Prahy. Policie v současné době hledá svědky, kteří mohli vidět pád dívenky.

„Jeho svědectví by nám mohlo významně pomoci. Zatím se nám k němu bohužel nepodařilo zjistit žádné bližší informace,“ řekla mluvčí policie Libereckého kraje Ivana Baláková Tn.cz. Policie zatím totiž netuší, za jakých okolností holčička z lanovky spadla.

Šestiletá holčička jela na lanové dráze Delta vedoucí na Čertovu horu v sobotu zhruba o půl desáté dopoledne se svou babičkou a zatím neznámým cizincem. „Svědci mohou kontaktovat bezplatnou tísňovou linku 158 nebo kteroukoliv služebnu Policie ČR. Děkujeme za pomoc,“ dodala mluvčí.

Související články

Další články