Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dívenka (12) pila, fetovala a čekala miminko: Oplodnil ji zvrhlý ČTYŘICÁTNÍK!

+ Dalších 5 fotografií
otřesný případ
Láhev vodky, několik lajn kokainu, nezměrné množství marihuany. Pořád dokola, každý den. Dvanáctiletá Lowri Hawkins vedla drsný život narkomanky, který se jí mohl stát osudným. O rok později ji oplodnil čtyřicetiletý muž a dívenka se ocitla na pokraji smrti. Příběh jako z hororu? Jenomže tenhle se stal doopravdy!

Lowri Hawkins z Walesu bylo pouhých dvanáct let, když ji pohltily drogy. Dvě lajny kokainu, sprcha, potom dvě další. Láhev vodky, do toho ještě marihuana. „To byl můj denní chléb,“ říká dívka, které je dnes devatenáct a chce pomáhat ostatním dětem, s nimiž se život nemazlil.

Další dveře, jež vedly rovnou do pekla, otevřela Lowri po oslavě třináctých narozenin. Poznala se s Robertem Daviesem (tehdy 37), se kterým navázala aktivní sexuální vztah. Začalo to přitom nevinně, muž se tvářil, že se chce jenom kamarádit. A pak to přišlo. „Položil mi ruku na stehno a na chvilku jsem ztuhla. Potom už mi to bylo jedno a on ji posunul výš, až na zadek. Potom chtěl, abychom spolu spali,“ vzpomíná Lowri pro portál walesonline.co.uk.

Téměř čtyřicetiletý zvrhlík musel moc dobře vědět, čeho se dopouští. Zásadní zvrat v životě Lowri přišel, když s Daviesem otěhotněla. Byla hubená a její tělo by porod pravděpodobně nepřežilo, zemřelo by nejspíš i dítě. V té době se Davies odmlčel, jako by se vypařil ze světa. Promluvila si s kamarádkou, která ji poslala na potrat. A rozhodla se, že musí svůj život od základů změnit.

Byl to boj, ale povedlo se. Sekla s drogami i alkoholem, zážitky s Robertem Daviesem svěřila rodičům a ti už zavolali policii. Muž skončil na téměř 11 let za mřížemi a z Lowri je úplně jiný člověk. Dnes je jí 19 let a má jediné přání: chce pomoct co největšímu množství dětí, které potkal podobný osud.

Mohlo by vás zajímat

Další články