Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dívenka (10) je v osmém měsíci: Miminko čeká s bratrem (15), zjistilo se to náhodou

Dívenka (10) je v osmém měsíci: Miminko čeká s bratrem (15), zjistilo se to náhodou
Zdroj: Profimedia.cz
Šílený případ
Když teprve 10letou dívku z argentinského města Posadas vezla záchranka do nemocnice, ještě nikdo netušil, že ukrutné bolesti zad a břicha má z těhotenství. Lékaři posléze zjistili, že je už v osmém měsíci. Aby toho nebylo málo, otcem je její 15letý bratr!

Dívku (10) přivezli do nemocnice s nesnesitelnými bolestmi břicha a zad. Její rodiče vůbec netušili, že je jejich dcera už v osmém měsíci těhotenství!

Jakmile to lékaři zjistili, okamžitě zalarmovali policii. Mužům zákona se pak holčička svěřila, že ji znásilnil bratr (15). Jak informoval britský portál dailymail.co.uk, dojít k tomu mělo pouze jednou a dívka vůbec netušila, co se vlastně děje.

Případem se už zabývá i argentinské ministerstvo společenského rozvoje, které plánuje veškerá mateřská práva přiřknout matce těhotné. Ta prý dosud nedokázala vstřebat, co za příšernost se v jejich rodině stalo. Jelikož je bratr znásilněné rovněž nezletilý, nemůže být odsouzen. V současnosti se o něj stará teta, zanedlouho by měl putovat do pasťáku.

V jedné domácnosti žije s dívkou dalších pět bratrů, nedávno tam byla sociálka a rodiče se o děti starají dobře. I proto si nikdo nedovede vysvětlit, jak se to mohlo stát.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy