Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dívčí válka: Tamara Klusová se rozplývá nad koronavirem, Radka Třeštíková ji setřela

Dívčí válka: Tamara Klusová se rozplývá nad koronavirem, Radka Třeštíková ji setřela
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
koronavirus
Celý svět bojuje se závažným onemocněním koronaviru a karanténa lidi nutí na sociálních sítích diskutovat jistá témata mnohem víc než kdy dřív. Proto se do sporu dostávají lidé, kteří si třeba v jiných otázkách rozumí. Přesně tohle je případ dvou známých českých osobností, které jsou u lidí velmi oblíbené. Spisovatelka Radka Třeštíková (38) a manželka Tomáš Kluse (33) Tamara Klusová (32) si ostře vyměnily na sociálních sítích názory na obávaný koronavirus.

Celé Česko je v karanténě a většina lidí tak tráví svůj volný čas s nejbližší rodinou a také na sociálních sítích, kde se mnozí zapojují do různých debat a řeší témata, ke kterým by se normálně nevyjadřovali.

Zákeřný koronavirus je jedno velké téma, které neřeší jenom vláda a veřejnost mezi sebou, ale také dostává do sporu známé osobnosti, které mají potřebu se vyjádřit. Jednou takových je i manželka Tomáše Kluse Tamara Klusová, která se snaží najít na všem něco pozitivního.

Tamara Klusová zveřejnila na sociální síti Instagram dlouhé povídání o tom, co právě cítí a prožívá. "Zavolal mi Tomáš, že ho budu mít doma ještě o něco déle, než bych chtěla, že je vyhlášen stav nouze. A od té doby zažíváme opravdové štěstí. Ano, máme strach o všechny dědečky a babičky světa, snažíme se pomáhat, sdílet, hrát pro vás, nahrávat, tvořit, ale ze všeho nejvíc si užíváme společného času," zní část jejího vyjádření.

Někteří lidé s Tamarou plně souhlasili a druzí jí zase vyčítali, že si neuvědomuje následky této pandemie. "Není to požehnání? Není to ta nejúžasnější výzva pro život?" dodala Tamara.

Řekni to těm, kteří o někoho přišli

Podobný názor jako Tamara ovšem nesdílí spisovatelka Radka Třeštíková. "Na koronaviru není dobrého nic. Je to nemoc a obrovská lidská tragédie s ničivými ekonomickými důsledky. Jestli jste si nebyli schopni vážit času stráveného s rodinou, je to jen váš problém. Kvůli tomu snad nemusel skončit v karanténě celý svět a umírat lidé, kteří mají svůj žebříček hodnot možná nastavený úplně jinak," rozhořčila se Třeštíková.

Status u Třeštíkové si samozřejmě všimla i Tamara, která sdílí úplně opačný názor a postoj. V komentářích si obě oblíbené a známé české osobnosti začaly vyměňovat názory. Vy se na to můžete podívat v galerii.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy