Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dívčí válka obrazem: Eva Feureislová si originálně utahuje z Nely Slovákové

Zdroj: archiv Nela Slováková/ archiv Eva Feuereislová
+ Další 2 fotografie
kdo s koho?

Reality show hvězdičky Nela Slováková (31) a Eva Feuereislová (31) rozhodně nehodlají zakopat válečnou sekeru. Jejich dívčí válka vyvrcholila ve chvíli, kdy Nela vzkázala Evě, které hrozí rakovina prsu, že se tomu říká karma. Od té doby si obě nemohou přijít na jméno a mír je v nedohlednu. Navíc děvčata na sociálních sítích ukazují, že když dva dělají totéž, tak to nikdy není totéž. 

Není tomu tak dávno, kdy se mezi reality show hvězdičkami Nelou Slovákovou a Evou Feuereislovou rozhořela válka.

Eva se nedávno svěřila, že se jí utrhlo ňadro a přestěhovalo se do podpaží a kvůli tomu jí hrozí rakovina prsu.

"Na reoperaci jsem ještě nebyla, ale byla jsem už na konzultaci. Pan doktor mi vynadal, že jsem nepřišla už dřív, protože mi hrozí velké riziko lymfomu. Mohla bych mít z toho rakovinu prsu. Implantát mi kouká ven, protože je tam, kde být nemá," řekla Eva eXtra.cz.

To samozřejmě nezůstalo bez odezvy a okamžitě se ozvala Nela Slováková, která Evě vzkázala, že tomuhle se říká karma.

"Ahoj Evi, ať ti dobře dopadne operace prsíček. Říká se tomu karma. Ta pracuje sama. Já se ani nemusela tak zoufale snažit tě ponižovat jako ty mě. Pevné zdravíčko a všechno dobré," napsala ve zprávě Nela Evě a rozhořela se dívčí válka.

Odezva na sebe nenechala dlouho čekat a Eva si začala dělat z Nely legraci tak, jak to umí jen ona. Na nedávné dovolené se dokonce přestěhovala do stejného hotelu v Dubaji jako Nela a jako vtip nafotila úplně stejné snímky jak ve vaně, tak u bazénu.

Nela si o víkendu vyrazila na svatbu v modrých minišatičkách, za které slízla od veřejnosti pořádný políček s tím, že takhle se na svatbu rozhodně nechodí.

Eva zanedlouho vytasila úplně stejné šaty, jen k jiné příležitosti a v jiné barvě. Lidé na sociálních sítích se nemohou shodnout na tom, která z nich více boduje, ale jedno vědí jistě. Když dva dělají totéž, není to totéž.


Související články

Další články