Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívce (†16) se splnil velký sen, pak ji zabila rakovina! Podívejte se, jak dojemně se s ní loučily kamarádky

Užít si maturiťák naplno bylo její poslední přání!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Mladičká Američanka Catherine si před rokem vyslechla zdrcující zprávu. Dozvěděla se, že umírá na rakovinu a léčba už jí nepomůže. Dívka se zákeřnou nemocí bojovala statečně. A když už nad ní nemohla zvítězit, rozhodla se aspoň splnit si svůj velký sen. Prožít dokonalý maturitní ples! Povedlo se?

Tragický příběh otřásá americkými sociálními sítěmi! Šestnáctiletá studentka Catherine Malatesa (†16) měla milující rodinu a spoustu přátel. Přesto se jí jednoho dne zbořil celý svět. Od doktorů si vyslechla, že trpí pokročilým stádiem rakoviny. Nulové šance na přežití a blížící se smrt ale dívenka nesla velice statečně!

Ačkoliv si prošla peklem, poslední týdny naživu jí zpříjemnilo splnění velkého snu. Catherine toužila po dokonalém maturitním plesu, který se díky snaze všech kamarádů letos v květnu stal skutečností. I přes nepříjemné bolesti si oblékla krásné šaty, vyzvedl ji taneční partner v dobře padnoucím obleku a maturiťák mohl začít!

„Podívala se na mě očima plnýma jiskřiček štěstí a řekla: ‚Mami, po hodně dlouhé době se zase konečně cítím krásná,‘“ vzpomíná v slzách na milovanou dceru zdrcená maminka Jennifer Goodwin. „Byla to vážně nádherná chvíle, naplnila mě radostí, že je Catherine šťastná. Všichni jsme si ten večer užili,“ dodala.

Parádní ples sice Catherine určitě psychicky posílil, jenže zázraky se bohužel nedějí. Jen několik málo dní po maturiťáku dívku v kritickém stavu převezli do nemocnice, kde po dvou měsících zemřela. Aby jí kamarádky vzdaly čest, rozhodly se vyfotit ve stejných šatech. Gesto, které leckomu může připadat banální, vehnalo řadě lidí slzy do očí!

Související články

Další články