Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

DÍVÁTE SE PRÁVĚ NYNÍ? Jak dnes vypadá Bastien z Nekonečného příběhu? Skončil v sektě!

Barret Oliver tehdy a dnes.
+ Další 4 fotografie
Rok 1984 byl pro něj zásadním. Objevil se ve filmu Nekonečný příběh, kde si zahrál zvídavého Bastiena. Ten se díky knize nalezené v antikvariátu stává součástí říše Fantazie. Jak to s ním ale vypadalo dál?

Po Nekonečném příběhu natáčel ještě do roku 1989. Objevil se ve filmu Frankenweenie nebo Zámotek, ale takové slávy, jaké se mu dostalo v Nekonečném příběhu, už nedosáhl.

Potkal ho osud mnoha dětských herců. Byl žádaný pouze v době, kdy byl malý a roztomilý, ale pak o něj režiséři přestali mít zájem. Přitom za film Daryl získal dokonce cenu Saturn Award.

V devadesátých letech přestal natáčet a vrhl se na studium fotografie. Působí stále jako fotograf, jeho díla jsou vystavována všude po světě a fotografii učí na univerzitě v Los Angeles. Je rozvedený a v devatenácti letech vstoupil do sekty, která nalákala i takového Toma Cruise nebo Johna Travoltu. Ano, Barret Oliver (43) je členem scientologické církve.

Mohlo by vás zajímat

Další články