Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Díváte se na obličej nejhloupějšího bankovního lupiče všech dob! Co vyváděl?

Zdroj: twitter.com
Paul Neaverson (61) vešel do banky NatWest v anglickém Rainhamu, vytáhl nůž, který strčil pod na krk muži za přepážkou a dožadoval se peněz. Klasické přepadení? Ale vůbec ne. Tenhle případ nabral velmi rychle tragikomickou příchuť.

Lupič se totiž dožadoval toho, aby banka převedla peníze přímo na jeho účet. Zjistit Neaversonovu identitu by proto policistům netrvalo ani deset sekund. Ani tím se ale nakonec nemuseli obtěžovat.

Jednomu z pracovníků banky se totiž podařilo spustit alarm a lupič se dal na útěk, který byl dlouhý jen asi 100 metrů. Potkal totiž pobočku jiné banky a pokusil se ji vykrást úplně stejným způsobem. Zde ho pak zadržela policie

A proč to vlastně dělal? Přece proto, že potřeboval peníze, aby si koupil letenku na Korfu, kde měl pracovní pohovor na pozici golfového trenéra

Rozsudek byl ale nakonec pro Neaversona celkem příznivý. Soudce přihlédl k tomu, že lupič neměl až do tohoto směšného pokusu o přepadení žádný zápis v trestním rejstříku a poslal ho za mříže jen na dva roky.

Související články

Další články